Korzenie firmy "Termar-Ceramika" sięgają roku 1985.
Pierwsza działalność prowadzona była w Kiedrzynie koło Radomia (7 kilometrów w kierunku na Lublin). W dniu dzisiejszym znajduje się tam zaprzyjaźniona firma "Wilmar".
W roku 2000 powstała dzisiejsza siedziba firmy w Radomiu przy ulicy Lubelskiej 37 (zdjęcie). Firma postawiła na rozwój, dlatego też w 2004 roku w Kozienicach przy ulicy Przemysłowej 70 otworzyliśmy dla Państwa kolejny punkt sprzedaży.

Nasza firma jest czołowym dystrybutorem płytek ceramicznych i gresowych firmy "Opoczno S.A." i płytek klinkierowych firmy "Cerrad" w byłym województwie radomskim. W chwili obecnej oferujemy także płytki firm "Paradyż" i "Cersanit".
W salonie sprzedaży, na dwóch kondygnacjach, obejrzeć można asortyment oferowany przez powyższych producentów.
Od niedawna posiadamy w ofercie panele podłogowe, również te o najwyższej klasie ścieralności AC5 z 25-letnią gwarancją. Ponadto prowadzimy sprzedaż wszelkich dodatków potrzebnych do układania płytek i paneli podłogowych tj,: listew, klejów, fug, mat izolacyjnych,itd.

Stawiamy na budowanie przyjaznych stosunków z naszymi klientami. Wykwalifikowany personel chętnie posłuży radą i pomocą. Z naszej oferty korzystają szpitale, komisariaty policji, szkoły, przedszkola, deweloperzy i oczywiście klienci indywidualni.

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży - to tutaj świat płytek ceramicznych i paneli otwiera przed Wami swoje podwoje.

Godziny otwarcia:
RadomKozienice
ul. Lubelska 37ul. Przemysłowa 70
pon.-pt. - 8.00-17.00
sob. - 8.00-13.00
pon.-pt. - 9.00-16.30
sob. - 9.00-13.00